fran23 napisał(a):

|
Zwłaszcza w głowach starszyzny.
|
Kogo zaliczysz do tej starszyzny? Sobola, Głowę? Przez wiele lat miałeś choćby pół meczu, w którym mógłbyś narzekać na ich zaangażowanie? Nigdy nie widziałem Głowy czy Sobola odpuszczającego mecze. W....ia mnie już to .......enie o buncie (szczególnie w stosunku do tych piłkarzy) - napisał Wam plotkarski portal jakiś anonimowy artykulik a Wy łykacie jak pelikany. Zajmijcie się lepiej swoim trenerskim guru Probierzem, który najwyraźniej oprócz tego, że nie potrafi drużyny poukładać taktycznie, nie potrafi dojść do porozumienia z zawodnikami to jeszcze spierdzielił przygotowanie fizyczne.
Wystarczyło nakreślić drużynie zmianę w sposobie rozgrywania piłki i dopóki starczyło sił jakoś to wyglądało (w stosunku do poprzednich meczów).