AS82 napisał(a):

|
Sił starczyło na 15 minut , co jest tragicznym prognostykiem na kolejne mecze ,bo to znaczy ,że drużyna jest fatalnie motorycznie przygotowana do sezonu . Oby Kulawik cos z tym zrobil przez te 2 tygodnie przerwy..
|
Trener Kulawik - "Zawodnicy są dobrze przygotowani do sezonu pod względem fizycznym.Świadczą o tym wszystkie wyniki badań.Problem leży w głowach".
Zwłaszcza w głowach starszyzny.
serek.c2 -Probierz nie jest żadnym moim trenerskim guru.Chodzi mi tylko o to ,że nawet jakby trenerem był Piotr Kraśko i im się to nie podobało to powinni grać na 100 %. Starszyzna to nie tylko Głowacki i Sobolewski.