Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#273
Stary 06.10.2012, 10:00
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Moze ma to zwiazek ze za te transfery odpowiada pewien Lysy Spec,
ktory wczesnei zaslynal wymiana Kosy na Lobo, sciagnieciem Matusiaka, Beto czy Garguly?
Skoro jego pierwsza decyzja bylo zaoranie skautingu, sam kontaktow i weidzy nie ma wcale to zbiera darmowy szrot ( tak jak broni taki Frederiksen to polowa uzytkownikow forum bylaby w stanie grac)
Wystarczy sobie porównać jakich zawodników za darmo ściągał Valx a jakiś Łysy. Co do wczorajszego meczu. Niech Kulawik ustawi drużynę na grę z kontry błagam! My nie mamy zespołu na grę ofensywną.
Może się zrzucimy na podręcznik "pressing we współczesnym futbolu", "bieganie po boisku - nie tylko dla orłów" i wyślemy wszystkim piłkarzom?
Odpowiedz cytując