Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22400
Stary 06.10.2012, 08:05
Wyborcza zachwycona atmosferą na Łazienkowskiej i to bez tych ohydnych kibiców:

Cytat:
90 minut dopingu. I to bez trybuny północnej, bo obrażeni na cały świat ultrasi postanowili, jak kilka lat temu, bojkotować Legię. Choć wojewoda mazowiecki zamknął tylko połowę trybuny, to na tej drugiej połowie było ledwie kilkaset osób. Okazało się jednak, że do tego, by na Łazienkowskiej było głośno ultrasi nie są potrzebni. Pozostałe trybuny były prawie pełne i bardzo głośnie. Na meczu było ok. 2 tys. dzieci w ramach programu "Kibicuj z klasą" - ze szkół, domów dziecka, klubów kibica. Bawiły się doskonale. Po raz pierwszy od dawna po reakcji trybun można było ocenić co się dzieje na boisku. Po raz pierwszy też spiker w większości zajmował się uciszaniem bluzgów sektora gości a nie ultrasów. A reszta stadionu na bluzgi odpowiadała gwizdami i śpiewem "Legia to jest potęga". Do niedawna odpowiedziałaby bluzgami.
Bo widzicie Panowie doping ma być dostosowany do tego co się dzieje na boisku, a nie, że o 1 do ostatniej minuty ktoś będzie śpiewał non stop bez sensu.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując