Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#267
Stary 06.10.2012, 07:56
madziar napisał(a):Wyświetl post
Co Ty masz z tym "weszlo"? jestes z konkurencji czy jak? a moze wrecz odwrotnie? Chcesz powiedziec ze Boguski nie umie podac pilki na 5m bo jest zle przygotowany? Chcesz powiedziec ze cala nasza 4 obroncow stoi w polu karnym i patrzy jak ciele na pilke i nawet nie drgnie bo sa zle przygotowani? To Cie zmartwie ale tak nie jest... I nie wnikam czy sa przygotowani czy nie ale oni sa po prostu bez umiejetnosci a co gorsze bez ambicji jakiejkolwiek...
Chociaz dzisiejsze pady Genkova to faktycznie moze byc oznaka zlego przygotowania
Kolega Serek.c2 dobrze ci napisal.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując