madziar napisał(a):

Co Ty masz z tym "weszlo"? jestes z konkurencji czy jak? a moze wrecz odwrotnie? Chcesz powiedziec ze Boguski nie umie podac pilki na 5m bo jest zle przygotowany? Chcesz powiedziec ze cala nasza 4 obroncow stoi w polu karnym i patrzy jak ciele na pilke i nawet nie drgnie bo sa zle przygotowani? To Cie zmartwie ale tak nie jest... I nie wnikam czy sa przygotowani czy nie ale oni sa po prostu bez umiejetnosci a co gorsze bez ambicji jakiejkolwiek...
Chociaz dzisiejsze pady Genkova to faktycznie moze byc oznaka zlego przygotowania
|
Kolega Serek.c2 dobrze ci napisal.