|
Patrzę na tego Frederiksena, patrzę na tego drugiego skrajnego obrońcę i nie wierze,że oni w Wiśle graja. pomyśleć, ze na takiego Baszcza czy Nikolę czasami się psioczyło.
Czas spokornieć panowie, czas chwały minął, moze kiedyś będzie lepiej.
Ostatnio edytowane przez yoda79 : 06.10.2012 o godz. 09:02.
|