3120c napisał(a):

|
Ja mam dla ciebie ciekawą propozycję rozmowy o piłkarzach, o ile będziesz na tyle odważny, żeby pogadać na żywo.
|
Wybacz, ale jestem na tyle zajętym poważnymi sprawami człowiekiem, że na pierdoły i poświęcanie swojego cennego czasu pierwszemu lepszemu, zupełnie anonimowemu w dodatku, najzwyklej nie mam czasu.
Pierwsze 15 minut wczorajszego meczu pokazało, że drużyna może- jeśli chce. Problem tylko aby chciała częściej i nie 15 a 90 minut. I to problem Kulawika, ale czas działa na jego korzyść. Mecz z Jagą będzie ciężki, ale najlepszy na przełamanie. Kiedy jak nie wtedy?