Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7932
Stary 06.10.2012, 06:56
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Sugerujesz, że Garguła by rozkwitł gdyby trafił do Bundesligi ?
Akurat Garguła najlepiej by rozkwitł na .......... plaży w Kołobrzegu. Tamci jak widać nie mięli problemów z zatrudnieniem i to w dobrych ligach.
Odpowiedz cytując