Szpen napisał(a):

|
ogłoszony dziś sondaż dający PiS przewagę, na stówe był ustawiony przez PO. ludzie mają znów się bać, że ten od marszy i mlaskania może dojść do władzy. straszaczek.
|
Myślę, że po kolejnej aferze czy podwyżkach podatków słupki PO tradycyjnie wzrosną, jak to się dzieje za każdym razem. Polacy to masochiści lubią bul (ten od Komorowskiego).
