Kocur napisał(a):

Jest dobrze. Zagłębie, Bełchatów czy Podbeskidzie gra taką pytę że nawet my wyglądamy ok.
W tym sezonie nie polecimy 
Co do piłkarzy ... ktoś już napisał - jak goście po kilku kolejkach oddychają rękawami w połowie meczu to znaczy że ktoś coś nieźle spierd.....
|
Czyli okazuje się że Bahr nie taki zły był

. Piłkarze Polonii jakoś nie narzekają na przygotowanie fizyczne, bo tego w ogóle nie mieli