Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#260
Stary 06.10.2012, 01:39
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Jest dobrze. Zagłębie, Bełchatów czy Podbeskidzie gra taką pytę że nawet my wyglądamy ok.
W tym sezonie nie polecimy

Co do piłkarzy ... ktoś już napisał - jak goście po kilku kolejkach oddychają rękawami w połowie meczu to znaczy że ktoś coś nieźle spierd.....
Czyli okazuje się że Bahr nie taki zły był . Piłkarze Polonii jakoś nie narzekają na przygotowanie fizyczne, bo tego w ogóle nie mieli
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 06.10.2012 o godz. 01:55.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując