Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#259
Stary 06.10.2012, 00:25
Jest dobrze. Zagłębie, Bełchatów czy Podbeskidzie gra taką pytę że nawet my wyglądamy ok.
W tym sezonie nie polecimy

Co do piłkarzy ... ktoś już napisał - jak goście po kilku kolejkach oddychają rękawami w połowie meczu to znaczy że ktoś coś nieźle spierd.....
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując