Szpen napisał(a):

|
ogłoszony dziś sondaż dający PiS przewagę, na stówe był ustawiony przez PO. ludzie mają znów się bać, że ten od marszy i mlaskania może dojść do władzy. straszaczek.
|
Ale co, przyznajesz, że sondaże są nagminnie ustawiane pod PO?
Żeby nie było, ja się z tym postem generalnie zgadzam. O ile nie jest podszyty ironią czy czymś podobnym, bo tak z suchego tekstu trudno czasem wyczuć.