|
Jest chujowo ,ale stabilnie- jakze trafne hasło
generalnie moze oni mysleli ze pobiegaja szybciej pierwsze 15 minut i juz bedzie lajt? bo niezabrdzo rozumiem
umieja gra czy nie?
tzn plan byl 15 minut gramy ,reszte opierdalmy ?bo nie wiem o co kaman
zdrugiej strony 2 gole fuksem ,to moze podlamac..
niewiem dokad to zmierza,dzis mecz nam nic nie odpowiedzial ,ale widac ze oni cos tam jednak potrafia.
P.S Cvetan wez sie przezuc na jakies tekwondo czy inne karete ,padac na glebe juz doskonale potrafisz.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 05.10.2012 o godz. 23:40.
|