Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#255
Stary 05.10.2012, 23:11
Sialalalala napisał(a):Wyświetl post
może dla tego, że część jest emerytami, dodatkowo nie chce im sie biegać na cięzkie treningi odpowiadają buntem, te wszystkie obozy przygotowwcze traktuja jak wakacje
Część jest emerytami - ok. Jednak w jakieś bunty bo są ciężkie treningi po prostu nie wierzę.
Odpowiedz cytując