Sialalalala napisał(a):

|
może dla tego, że część jest emerytami, dodatkowo nie chce im sie biegać na cięzkie treningi odpowiadają buntem, te wszystkie obozy przygotowwcze traktuja jak wakacje
|
Część jest emerytami - ok. Jednak w jakieś bunty bo są ciężkie treningi po prostu nie wierzę.