Ogryzek napisał(a):

Nie porównuje trenerów tylko zachowanie piłkarzy wobec trenerów. Bez znaczenia jest fakt że Probierz jest słaby a Petrescu nie.
Czytaj ze zrozumieniem bo to nawet śmieszne nie jest jak odpowiadasz na posta i nie wiesz o czym piszesz
|
Śmieszne jest że sam nie wiesz co piszesz, albo piszesz bzdury. Wywalenie dobrego trenera jak Perescu jest złe, a złego jak Probierz dobre , jak nie widzisz różnicy, to nie mam pytań. A to czy szatnia miała wpływ na zwolnienie Michałka-bufona, to ja akurat wątpię, ot słaby trener i poleciał, z Petrescu była inna historia, kto chce niech wierzy w spiskowe teorie weszło odnośnie Probierza, mnie nie przekonują.