Sialalalala napisał(a):

|
odpuśc sobie, nudny jesteś z tym Probierzem.
|
Mógłbym to samo powiedzieć o Tobie odnośnie piłkarzy... Ja zdaje sobie sprawę, że mamy ich co rok coraz gorszych - widzę też jednak, że zespół wygląda jakby przygotowywał ich laik a nie trener. Nie pamiętam tak słabej fizycznie Wisły.