Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#251
Stary 05.10.2012, 23:04
Sialalalala napisał(a):Wyświetl post
odpuśc sobie, nudny jesteś z tym Probierzem.
Mógłbym to samo powiedzieć o Tobie odnośnie piłkarzy... Ja zdaje sobie sprawę, że mamy ich co rok coraz gorszych - widzę też jednak, że zespół wygląda jakby przygotowywał ich laik a nie trener. Nie pamiętam tak słabej fizycznie Wisły.
Odpowiedz cytując