Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.10.2012, 22:59
Marszałek, zgadzam się w 100%. Z Jagiellonią cholernie ważny mecz bo potem będzie bardzo ciężko o punkty: Widzew (W), Lech (D), Korona (W) z którymi nawet w tzw. dobrych czasach grało nam się wyjątkowo trudno.

Kużwa... Cholernie brakuje Bitona... Nawet tego Diaza brakuje, którego nie znosiłem.


Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Kulawik nie zmienił Wilka na Jaliensa? Przecież druga żółta i mogła być parę minut wcześniej...
Ostatnio edytowane przez thechris : 05.10.2012 o godz. 23:02.
Odpowiedz cytując