irman napisał(a):

|
O Genkowie nie można pisać że gra słabo bo nie ma podań. On jest zwykle do tych podań spóźniony lub źle ustawiony. Niesamowicie irytujące jest to jego ciągłe wywracanie się, symulowanie, pretensje do sędziów. O tym, żeby minąć z piłką jakiegoś obrońcę nie ma mowy. Mamy pół napastnika.
|
Myślałem, że tylko ja go uważam za "pół napastnika"

Owszem, może Bułgar i ma swoje atuty, ale nawet za Brożkiem może piłki nosić.