Sialalalala napisał(a):

|
probierz miał za nich solidnie przepracować okres przygotowawczy ? zresztą nie wiem o kim mowa głowacki to dziad ledwo się rusza garguła ostatnio biegał w bełchatowie podobnie jak boguski (kontuzja za kontuzją) iliev normalnie dawał radę 45 minut teraz widac 15 i odcinka, genkov jak miał biegać leżąc ? wilk walczył jak zawsze i chuja z tego bylo jak zawsze, chrapek nadrabiał za tych nierobów i emerytów i skończył w 60 minucie ze skórczami
|
Bo oczywiście piłkarze podczas okresów przygotowawczych pracują sobie wg własnego "widzimisię"...