Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#246
Stary 05.10.2012, 22:50
fatalnie to wygląda. Niby coś tam próbowali ale sil brak,bo pomysł jakiś był. Marny ale jednak, co jest progresem w stosunku do wcześniejszych kopanin.

W tym zespole nie ma ducha. Bełchatów jest na ostatnim miejscu a gra przyjemniej dla oka i widać, że jest tam drużyna. u nas nie ma nic. W dalszym ciągu nie widzę zespołu, który moglibyśmy pokonać w lidze a powiedzmy sobie szczerze, pisze to serio, aby się utrzymać jednak trzeba coś wygrywać i remisować chociaż. Może Kulawik jakoś ich odbuduje, bo póki co jest źle. Bardzo źle. Ten zespół potencjał ma dużo większy niż prezentuje ale co tego jak nie prezentuje tego w ogóle.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując