Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#245
Stary 05.10.2012, 22:49
fialo napisał(a):Wyświetl post
Na goraco z autokaru - nie mamy pół napastnika, Genkov jest cieniem samego siebie, rożnica klas w stounku do Ljuboi gigantyczna. Gdybysmy mieli takiego zawodnika w przodzie jak legia może by skończyło się inaczej.

Na plus na pewno Garguła i szczególnie Chrapek - szkoda że nie został przygotowany do sezonu dobrze, bo do 60 min absolutna profesura z elementami finezji (piętka do Meliksona). Na tego chlopaka wartoni trzeba stawiac. Walczyl za trzech.
Garguła rozumiem cos na styl obraniaka w drużynie o nazwie "polska" do stałych fragmentów gry ? no chyba że zaplusował u producenta gumy do żucia więcej plusów niema
Odpowiedz cytując