fialo napisał(a):

Na goraco z autokaru - nie mamy pół napastnika, Genkov jest cieniem samego siebie, rożnica klas w stounku do Ljuboi gigantyczna. Gdybysmy mieli takiego zawodnika w przodzie jak legia może by skończyło się inaczej.
Na plus na pewno Garguła i szczególnie Chrapek - szkoda że nie został przygotowany do sezonu dobrze, bo do 60 min absolutna profesura z elementami finezji (piętka do Meliksona). Na tego chlopaka wartoni trzeba stawiac. Walczyl za trzech.
|
Garguła rozumiem cos na styl obraniaka w drużynie o nazwie "polska" do stałych fragmentów gry ? no chyba że zaplusował u producenta gumy do żucia więcej plusów niema