Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.10.2012, 22:48
Na goraco z autokaru - nie mamy pół napastnika, Genkov jest cieniem samego siebie, rożnica klas w stounku do Ljuboi gigantyczna. Gdybysmy mieli takiego zawodnika w przodzie jak legia może by skończyło się inaczej.

Na plus na pewno Garguła i szczególnie Chrapek - szkoda że nie został przygotowany do sezonu dobrze, bo do 60 min absolutna profesura z elementami finezji (piętka do Meliksona). Na tego chlopaka wartoni trzeba stawiac. Walczyl za trzech.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując