Wyświetl pojedynczy post
krzycho90tswns
Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#236
Stary 05.10.2012, 22:38
A co k.....wa legla obchodzi myjestesmy slabi to fakt ale oni nie wiele lepsi bo powinni nas cisnac a oni dreptali o ile 1 polowa meczu byla jako tako dla jednych i drugich to w drugiej i jedni i drudzy siadli na dupie tyle ze legia umiala wyniku przypilnowac w przeciwienstwie do nas
Odpowiedz cytując