madziar napisał(a):

No mowie tylko za siebie za innych jeszcze nie umiem ale kto wie;p Wiec skoro tak myslales to byles jednym z nielicznych... ale reszta byla anty i o nich pisze.
Tyle ze wtedy Legia nie byla tak zenujaco slaba jak dzis... no wlasnie skoro Legia zenujaco slaba to co dopiero Wisla i wlasnie tu jest problem...
|
Tylko wg niektórych my dziś graliśmy na poziomie A klasy.
Legia to Legia i na naszym podwórku to potentat. Myślę, że nie ma co się za ten mecz wstydzić, oczywiście nie pieję z zachwytu też.