Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 05.10.2012, 22:37
madziar napisał(a):Wyświetl post
No mowie tylko za siebie za innych jeszcze nie umiem ale kto wie;p Wiec skoro tak myslales to byles jednym z nielicznych... ale reszta byla anty i o nich pisze.



Tyle ze wtedy Legia nie byla tak zenujaco slaba jak dzis... no wlasnie skoro Legia zenujaco slaba to co dopiero Wisla i wlasnie tu jest problem...
Tylko wg niektórych my dziś graliśmy na poziomie A klasy.

Legia to Legia i na naszym podwórku to potentat. Myślę, że nie ma co się za ten mecz wstydzić, oczywiście nie pieję z zachwytu też.
Odpowiedz cytując