|
do Sialalalala
Zmiana ale hyba klubu. Nie powiem niemam go Gienka nic bo umiejetnosci ma jako takie ale tez na 1 bramke przypadaja 3-4 slabe mecze. Ale szczerze wolalbym zobaczyc Szewczyka w ataku moze niejest jakims super grajkiem ale mysle ze dac mu szanse powinno sie jesli nie od poczatku to choc napoczatku drugiej polowy i napewno nie zagralby gorzej
|