milosz napisał(a):

|
Mów za siebie, Ja akurat byłem zdania że trener Petrescu powinien pracować dalej. Faktem jest że graliśmy wówczas brzydką piłkę, ale też brakło dobrych transferów, szkoda że był dyr. sp. wówczas Valckx, cóż było minęło, choć biorąc pod uwagę dalsze wyniki Rumuna jako trenera i poczynania Bednarza jako dyr. sportowego ..to może właściwe wnioski wyciągnie ten od którego wszystko w Wiśle zależy.
|
No mowie tylko za siebie za innych jeszcze nie umiem ale kto wie;p Wiec skoro tak myslales to byles jednym z nielicznych... ale reszta byla anty i o nich pisze.
KOMINEK napisał(a):

Myslę że trzeba mieć umiar. Graliśmy na wyjeździe z Legią z którą za Kasperczaka dostaliśmy 5:1, ......
Powiecie że Lgia słaba a Wisła niby jaka
|
Tyle ze wtedy Legia nie byla tak zenujaco slaba jak dzis... no wlasnie skoro Legia zenujaco slaba to co dopiero Wisla i wlasnie tu jest problem...