Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 05.10.2012, 22:29
We Wiśle Petrescu się nie sprawdził. Był krótko ale na grę nie dało się patrzyć. Możliwe, że nawet 3 lata by nic nie dały i dalej by się na grę nie dało patrzyć ale tego się nie dowiemy. Ludzie oceniają Petrescu przez pryzmat sukces z Unireą co jest okey ale Unirea i Rumunia to co innego niż Wisła i Ekstraklasa. We Wiśle się nie sprawdził i już. A czy by się sprawdził na dłuższym dystansie tego nie wiadomo.

Pareiko 3: puscił szmatę, ale z 6 metrów więc trudno go winić... ładna parada w 90 minucie choć wtedy to już mecz był rozstrzygnięty
Jovanović 1: koszmarny pseudopikarz
Głowacki 3: wolny, wolny, wolny...
Czekaj 1: kręcili nim wszyscy we wszystkie strony
Frederiksen 1.5: jw
Melikson 4: niby szarpie ale tak mniej więcej od roku niewiele z tego wynika
Wilk 1: występ bez komenatrza
Garguła: 3 ładny strzał a poza tym, szarpnął raz w drugiej połowie a tak to koncentrował się na żuciu gumy
(80 Uryga): bez noty
Chrapek 5: ciekawy grajek, mogą być z niego ludzie
(60 Boguski) 1: pół godziny "grał"?
Iliev 4: sił na 45 minut, przyzwoity początek a potem już na swoim poziomie
(69 Szewczyk)
Genkow 1: chyba jeszcze leży na murawie...


5:1 to było jakoś po fecie albo przed fetą...
Ostatnio edytowane przez thechris : 05.10.2012 o godz. 22:32.
Odpowiedz cytując