|
Myslę że trzeba mieć umiar. Graliśmy na wyjeździe z Legią z którą za Kasperczaka dostaliśmy 5:1,
a poaz tym 2007/08 I liga Legia Warszawa 2:1 Wisła Kraków
2008/09 Ekstraklasa Legia Warszawa 2:1 Wisła Kraków
2010/11 Ekstraklasa Legia Warszawa 2:0 Wisła Kraków
2011/12 Ekstraklasa Legia Warszawa 2:0 Wisła Kraków
Powiecie że Legia słaba a Wisła niby jaka
Jak dla mnie zagraliśmy najlepszy mecz w sezonie.
Do tego by z przyjemnościa patrzeć na grę Wisły to jeszcze daleko, ale jeździć po Wiśle jak po łysej kobyle to przesada
Natomiast co trzba koniecznie zinić to mentalność Genkowa zamast nurkować i się kłócić niech zacznie grać
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 05.10.2012 o godz. 22:32.
|