Wyświetl pojedynczy post
madziar
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 05.10.2012, 22:26
uzytkownik_forum napisał(a):Wyświetl post
.... gorzej nie będzie na bank.
Jest jeszcze supersnajper Sikor wiec gorzej moze byc A Genkovowi dajcie spokoj jako jedyny ma zalobe za MP wiec jak to zwyczaj z Korei Pólnocnej nakazuje trzeba oplakiwac swego wodza ze lzami i na ziemi. Tak wiec Cwetan swoje dzis odsluzyl i uniknal kamieniolomow. Ale reszte trzeba wyslac do jakiejs pracy zdecydowanie...
Odpowiedz cytując