milosz napisał(a):

|
Nie porównuj Kolego trenera Petrescu z niby-trenerem Probierzem, bo to nawet śmieszne nie jest.
|
taaa teraz TRENEREM Petrescu.... ale jak odchodzil to byla gadka jak z Probierzem (o.t. przecietniak) ze sie gry
Wisly nie dalo ogldac ze tylko dzida i nic wiecej... a teraz "TRENEREM"... hahaha