Wyświetl pojedynczy post
madziar
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#213
Stary 05.10.2012, 22:19
milosz napisał(a):Wyświetl post
Nie porównuj Kolego trenera Petrescu z niby-trenerem Probierzem, bo to nawet śmieszne nie jest.
taaa teraz TRENEREM Petrescu.... ale jak odchodzil to byla gadka jak z Probierzem (o.t. przecietniak) ze sie gry
Wisly nie dalo ogldac ze tylko dzida i nic wiecej... a teraz "TRENEREM"... hahaha
Odpowiedz cytując