Wyświetl pojedynczy post
Martineq
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 05.10.2012, 22:17
madziar napisał(a):Wyświetl post
Czyli im sie nie chcialo i sie nie spieli? Zarabiaj taka kase i graja w takim klubie jak Wisla i w takim meczy jak kazdy mecz z Legia im sie nie chcialo i sie nie spieli? To w jakim meczu oni sie maja spinac?
To jest tylko taka forma obniżania własnej frustracji(mówię o niektórych kibicach). Dużo lepiej akceptuje się porażkę własnego zespołu mogąc zwalić to na nieróbstwo swoich piłkarzy. Bo my przecież nie jesteśmy wcale tacy słabi, a oni wcale nie są lepsi. My po prostu mamy leniwe gwiazdy i jakby im się chciało to byśmy wygrali.....
Czas aby w końcu niektórzy zrozumieli, że mamy SŁABY/Przeciętny skład nawet jak na polską ligę. I przegrywamy bo jesteśmy słabi. Zespół jest słaby. Legia wygrała bo jest lepsza, a nie dlatego, że im się chce więcej biegać. Może trochę można poprawić i rzadziej dostawać oklep od drużyn pokroju piasta. Ale z Legiami/Lechami/Poloniami będziemy regularnie przegrywać - przynajmniej póki nie dokupimy kilku dobrych zawodników.
Odpowiedz cytując