jaki sens mają JOWy? np tak jak Hołdys mówił
http://www.youtube.com/watch?v=x4xISiW69KQ
Każdy może startować, nie ma 5 % progu wyborczego w skali kraju. W sejmie powinni zasiadać ludzie którzy chcą zmieniać Polskę na lepsze, a nie prowadzić awanturę polityczną.