Ogryzek napisał(a):

Też tak uważam, wszak Petrescu zwolnił się sam
No bo chyba nie wierzysz w te plotki wyssane z brudnego palca że niby piłkarze coś tam mogli w tym pomóc. Wszak w spiski nie wierzymy.
|
Nie porównuj Kolego trenera Petrescu z niby-trenerem Probierzem, bo to nawet śmieszne nie jest.