Wyświetl pojedynczy post
madziar
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#209
Stary 05.10.2012, 22:11
krzycho90tswns napisał(a):Wyświetl post
Ja uwazam ze gdyby nasi spieli sie po przerwie to ten mecz byl do wygrania.
Czyli im sie nie chcialo i sie nie spieli? Zarabiaj taka kase i graja w takim klubie jak Wisla i w takim meczy jak kazdy mecz z Legia im sie nie chcialo i sie nie spieli? To w jakim meczu oni sie maja spinac?
Odpowiedz cytując