Wyświetl pojedynczy post
krzycho90tswns
Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#206
Stary 05.10.2012, 22:07
Wiecie co wam powiem kibicem sie jest na dobre i zle .Ja uwazam ze gdyby nasi
spieli sie po przerwie to ten mecz byl do wygrania. pare pozytywow jest przynajmniej postawa michala chrapka mysle ze beda z niego ludzie, po za tym mysle ze przy najmniej do zimny bedziemy grali w kratkehyba ze odpali zespol Kulawikowi w jakims meczu przypomne tylko ze Slask gdy przyszedl lenczyk tez byl w dole tabeli a potem zdobyl wice mistrza.oczywiscie nie licze w takie cuda ale mam taka nadzieje a jak nie to zeby sie poprawil styl druzyny pod wzgledem gry i organizacji
Odpowiedz cytując