madziar napisał(a):

JEdnak po meczu sie obudzili i stwierdzili ze takiego spokoju nie ma
|
No fakt.
Ale na razie nie jest źle - piąte od końca (tak, wiem że kolejka się nie skończyła).
Poza tym, przegraliśmy ostatnio z trzecią drużyną w tabeli...
Później będzie łatwiejszy terminarz
