Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#203
Stary 05.10.2012, 22:00
madziar napisał(a):Wyświetl post
JEdnak po meczu sie obudzili i stwierdzili ze takiego spokoju nie ma
No fakt.
Ale na razie nie jest źle - piąte od końca (tak, wiem że kolejka się nie skończyła).
Poza tym, przegraliśmy ostatnio z trzecią drużyną w tabeli...
Później będzie łatwiejszy terminarz
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 05.03.2015 o godz. 14:36.
Odpowiedz cytując