Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#199
Stary 05.10.2012, 21:59
Jestem rozczarowany po tym meczu z jednego powodu - nie było walki , pressing z naszej strony nie istniał.

Melikson , Genkov , Iliev , Garguła - dreptali zamiast biegać , dosłownie zero pożytku w defensywie!

Po zejściu Chrapka , nie było żadnego ruchu w środku pola . Zresztą uważam że Michał jako jeden z niewielu walczył w tym meczu .

po Wilku było juz widac w 50 minucie że wyleci z boiska , prosił się o to , choć mecz rozgrywał nie najgorszy ( na tle poprzednich)

Niby gra była płynniejsza , dało się to oglądać , ale mam spory niesmak . Spodziewałem się walki do samego końca , tym bardziej że remis był w zasięgu , a mieliśmy takie spotkanie które piłkarze chcieli jak najszybciej zakończyć pomimo słabego wyniku .

A , i po grze w pierwszych 15 minutach właściwie stało się pewne , że piłkarze grali wczesniej przeciw Probierzowi.


PS. Fredriksen , porażka! najsłabszy na boisku
Odpowiedz cytując