FraMat napisał(a):

I tak uważam, że nie bylo czego sie wstydzić.
Co najwyżej kibiców na tym forum, ktorzy łykają jak pelikan proso wszystkie wypociny i "mądre" myśli Rosłonia.
.
|
Też tak uważam, wszak Petrescu zwolnił się sam
No bo chyba nie wierzysz w te plotki wyssane z brudnego palca że niby piłkarze coś tam mogli w tym pomóc. Wszak w spiski nie wierzymy.