Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 05.10.2012, 21:54
FraMat napisał(a):Wyświetl post
I tak uważam, że nie bylo czego sie wstydzić.

Co najwyżej kibiców na tym forum, ktorzy łykają jak pelikan proso wszystkie wypociny i "mądre" myśli Rosłonia.

Piłkarze pokazali, że jesli nie muszą spełniać durnych poleceń Probierza to potrafia grać piłką.
Brakuje kilku ważnych ogniw na kilku pozycjach, ale żałowac nalezy, że Probierza nie zwolniono w maju.
Albo w ogóle zatrudniano.
Urban bardziej docenił Wisłę niż niektórzy mądrale na tym forum.
Jeden ...., szczerze mówiąc. Czy klepa, czy dzida - jeden w........

Teksty w studiu - Wisła raczej ma SPOKOJNE UTRZYMANIE... Jezus Maria, czego my dożyliśmy...
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 05.03.2015 o godz. 14:38.
Odpowiedz cytując