FraMat napisał(a):

I tak uważam, że nie bylo czego sie wstydzić.
Co najwyżej kibiców na tym forum, ktorzy łykają jak pelikan proso wszystkie wypociny i "mądre" myśli Rosłonia.
Piłkarze pokazali, że jesli nie muszą spełniać durnych poleceń Probierza to potrafia grać piłką.
Brakuje kilku ważnych ogniw na kilku pozycjach, ale żałowac nalezy, że Probierza nie zwolniono w maju.
Albo w ogóle zatrudniano.
Urban bardziej docenił Wisłę niż niektórzy mądrale na tym forum.
|
Jeden ...., szczerze mówiąc. Czy klepa, czy dzida - jeden w........
Teksty w studiu - Wisła raczej ma SPOKOJNE UTRZYMANIE... Jezus Maria, czego my dożyliśmy...