westersyl napisał(a):

...
Drużyna fizycznie wygląda katastrofalnie... odbieraliśmy piłkę dopiero pod własną 16, a do bramki jest masa drogi.
Świetną robotę zrobił pan Michał Probierz wraz z swoim kolegą od przygotowania fizycznego.
|
Dlatego nawiał, bo po 5-e na Legii już by go nikt nie zatrudnił.
Widać było zaangażowanie, ale nie bardzo wiedzą co mają grać czemu trudno się dziwić.
Legia niby z przewagą, ale równie dobrze nasi mogli wyrównać grając w 10-u.