Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#191
Stary 05.10.2012, 21:54
westersyl napisał(a):Wyświetl post
...

Drużyna fizycznie wygląda katastrofalnie... odbieraliśmy piłkę dopiero pod własną 16, a do bramki jest masa drogi.
Świetną robotę zrobił pan Michał Probierz wraz z swoim kolegą od przygotowania fizycznego.
Dlatego nawiał, bo po 5-e na Legii już by go nikt nie zatrudnił.

Widać było zaangażowanie, ale nie bardzo wiedzą co mają grać czemu trudno się dziwić.

Legia niby z przewagą, ale równie dobrze nasi mogli wyrównać grając w 10-u.
Odpowiedz cytując