Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.10.2012, 21:52
I tak uważam, że nie bylo czego sie wstydzić.

Co najwyżej kibiców na tym forum, ktorzy łykają jak pelikan proso wszystkie wypociny i "mądre" myśli Rosłonia.

Piłkarze pokazali, że jesli nie muszą spełniać durnych poleceń Probierza to potrafia grać piłką.
Brakuje kilku ważnych ogniw na kilku pozycjach, ale żałowac nalezy, że Probierza nie zwolniono w maju.
Albo w ogóle zatrudniano.
Urban bardziej docenił Wisłę niż niektórzy mądrale na tym forum.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując