Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 05.10.2012, 21:49
Lukasz15wisla napisał(a):Wyświetl post
Niektórych wypowiedzi są bez sensu. Jesteście kibicem Wisły, macie ją w sercu? Grali dzisiaj pięknie! Do strzelenia bramki, później próbowali zrobić wszystko ale się nie udało. Tomek przedłużamy kontrakt. POWODZENIA !!!
Do strzelenia bramki. A gra się 90 minut.
Poza tym po golu rzuca się przeciwnikowi do gardła, próbując go dobić, a nie pozwala na dwie bramki w 5 minut.

Teraz piłkarze mogą powiedzieć że zaangażowanie było, ale Legia miała więcej szczęścia, bo Koseckiemu się piłka nie z tej strony słupka odbiła, a Pareiko nie zdążył nóg złożyć.
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 05.03.2015 o godz. 14:39.
Odpowiedz cytując