Lukasz15wisla napisał(a):

|
Niektórych wypowiedzi są bez sensu. Jesteście kibicem Wisły, macie ją w sercu? Grali dzisiaj pięknie! Do strzelenia bramki, później próbowali zrobić wszystko ale się nie udało. Tomek przedłużamy kontrakt. POWODZENIA !!!
|
Do strzelenia bramki. A gra się 90 minut.
Poza tym po golu rzuca się przeciwnikowi do gardła, próbując go dobić, a nie pozwala na dwie bramki w 5 minut.
Teraz piłkarze mogą powiedzieć że zaangażowanie było, ale Legia miała więcej szczęścia, bo Koseckiemu się piłka nie z tej strony słupka odbiła, a Pareiko nie zdążył nóg złożyć.