Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5184
Stary 05.10.2012, 21:49
Chrapek dzisiaj w 60 min skurcze.
Widać, ze cos nie zagralo w przygotowaniach.
Mysle, ze zabraklo jeszcze jednego zagranicznego obozu więcej w jakimś fajnym ciepłym kraju.
Mam nadzieje, ze w zimie ten błąd nie zostanie powtórzony.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując