Wyświetl pojedynczy post
Lukasz15wisla
Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 05.10.2012, 21:47
Niektórych wypowiedzi są bez sensu. Jesteście kibicem Wisły, macie ją w sercu? Grali dzisiaj pięknie! Do strzelenia bramki, później próbowali zrobić wszystko ale się nie udało. Tomek przedłużamy kontrakt. POWODZENIA !!!
Odpowiedz cytując