Temat
:
[7 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, piątek 5 października 2012, 20:45
Wyświetl pojedynczy post
Lukasz15wisla
Member
Od: 05.2007
Offline
#
185
05.10.2012, 21:47
Niektórych wypowiedzi są bez sensu. Jesteście kibicem Wisły, macie ją w sercu? Grali dzisiaj pięknie! Do strzelenia bramki, później próbowali zrobić wszystko ale się nie udało. Tomek przedłużamy kontrakt. POWODZENIA !!!
Lukasz15wisla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lukasz15wisla
Znajdź inne posty napisane przez Lukasz15wisla