Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 05.10.2012, 21:46
Cytat:
Szkoda też że nadal gramy na jednego napastnika
Dzisiaj i nie tyko dzisiaj graliśmy bez napastnika.

Drużyna fizycznie wygląda katastrofalnie... odbieraliśmy piłkę dopiero pod własną 16, a do bramki jest masa drogi.
Świetną robotę zrobił pan Michał Probierz wraz z swoim kolegą od przygotowania fizycznego.

Brava dla Kulawika za to, że moim zdaniem dobrze trafił z wyborem jedenastki i doboru pozycji do zawodników.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 05.10.2012 o godz. 21:51.
Odpowiedz cytując