Cytat:
|
Szkoda też że nadal gramy na jednego napastnika
|
Dzisiaj i nie tyko dzisiaj graliśmy bez napastnika.
Drużyna fizycznie wygląda katastrofalnie... odbieraliśmy piłkę dopiero pod własną 16, a do bramki jest masa drogi.
Świetną robotę zrobił pan Michał Probierz wraz z swoim kolegą od przygotowania fizycznego.
Brava dla Kulawika za to, że moim zdaniem dobrze trafił z wyborem jedenastki i doboru pozycji do zawodników.