Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 05.10.2012, 21:46
Gra wygladale nieco lepiej choc efekt ten sam co z Piastem. Nieco zycia tchnieto w tego trupa.
Skad tyle bluzg z naszej ekipy wyjazdowej? Mlyna Legii nie ma a 80% tego co slyszalem to same wyzwiska...
DysoN
Odpowiedz cytując