|
Wypada podziękować Legii, że nie dobiła leżącego. Było 2:1 ale różnica poziomu na 6:1 przynajmniej. Legia wygrała mecz w 5 minut. Pozostałe 85 minut to dla nie tylko jednostka treningowa. Wyjątkowo lekka jednostka bo pewnie na większości treningów muszą się cokolwiek spocić... Żałosne. Dno. Dobranoc.
|