Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 05.10.2012, 21:43
prosty scenariusz meczu ,nagle do strzelenia bramki przypominały sobie pajacyki jak się gra,podaje,biega etc,po bramce stanęli no bo po co biegać jak sie wygrywa ? później 2 bramki legii ,no i ,w sumie po co mieli biegac jak i tak nie wygrają ?
Odpowiedz cytując