Wyświetl pojedynczy post
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 05.10.2012, 21:43
Graliśmy całkiem dobrze... przez 15 jakieś minut. Po strzeleniu gola nasi uznali, że mecz się skończył.
Wilk prosił się o zmianę przez większą część drugiej połowy. Czemu Kula nie wpuścił chociażby Q
Strasznie wkur.. mnie Genkov. Trzeba go chyba zakneblowac i zakajdankować, to może zacznie grać, a nie wiecznie rzucać się do sędziów.
Odpowiedz cytując