Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 05.10.2012, 21:41
W sumie to nie wygląda lepiej. 15 minut walki, bramka z wolnego i nagle radość, że wiedzą jak grać. Nie wiedzą. Głupich strat nadal dużo, braków zrozumienia ze sobą tyle co było, błędów w obronie tyle samo lub więcej. Mieliśmy trochę szczęścia, bo mogło się z 4-1 skończyć. Lepiej o tyle, że grają po ziemi, co w sumie nie daje zbyt wiele, bo jakoś większej ilości akcji nie widziałem. Nie ma co mówić po tym meczu: http://kibole.wroclaw.pl/stadion.html , że Kulawik odmienił drużynę. Nie sądzę też, że to wina Probierza, bo był taktycznym analfabetą. Dzisiaj wyglądało to tak, jakby grajki sami grali. Kulawik tylko zmiany przeprowadzał. Fajnie było póki prowadzili, wpadły dwie do sieci i już nie było tak ładnie. I co zrobić? A .... wie. Legia klepie na 25 metrze przez 5 minut - wszyscy stoją. Nasz upada i traci - dyskusje z sędzią, zamiast wstać i zapierdalać. Ciekaw jestem, co będzie dalej, ale powodów do optymizmu - moim zdaniem - nie widać.
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 05.03.2015 o godz. 14:40.
Odpowiedz cytując